Minyons Escoltes i Guies de Catalunya

Demarcació Nord-Occidental

Demarcació Nord-Occidental

Els agrupaments


Mostra Agrupaments Demarcació Nord-occidental en un mapa més gran

​Els agrupaments que formen la nostra demarcació són:         

AEiG Agramunt
Av. Passeig Nou, s/n   
25310  AGRAMUNT
agramunt@escoltesiguies.cat

AEiG Bella Iesso
Av. Verge del Claustre, s/n  Edifici SEMPA
25210  GUISSONA
bellaieso@escoltesiguies.cat
 
AEiG Cal Met
C/ Sant Isidori, s/n (antic Musicland)
25230  MOLLERUSSA         
calmet@escoltesiguies.cat
 
AEiG Coll de les Savines        
Parc Mas Duran s/n  
25200  CERVERA     
colldelessavines@escoltesiguies.cat
 
AEiG Ivarsenc
Alberg Municipal Arpella
Carretera de Barbens, 3        
25260  IVARS D'URGELL    
ivarsenc@escoltesiguies.cat
 
AEiG La Petjada del Secà      
Camí de Tàrrega s/n    
25140 ARBECA        
lapetjadadelseca@escoltesiguies.cat
 
AEiG Lo Manaix        
C/ Dr. Trueta, s/n        
25001  LLEIDA         
lomanaix@escoltesiguies.cat
 
AEiG Lo Merlet          
C/ Sant Josep, 1  
25243  EL PALAU D'ANGLESOLA
lomerlet@escoltesiguies.cat

AEiG Lo Rem        
25600  BALAGUER         
lorem@escoltesiguies.cat
 
AEiG Mare de Déu del Pla     
C/ Verge del Pla 18    
25730  ARTESA DE SEGRE 
marededeudelpla@escoltesiguies.cat
 
AEiG Marinada          
Plaça Major, 15 2n pis    
25340  VERDÚ          
marinada@escoltesiguies.cat
 
AEiG Mascançà         
Plaça Pau Casals  
25240  LINYOLA     
mascanca@escoltesiguies.cat
 
AEiG Mestre Güell - Roger de Llúria  
C/ Sant Pelegrí, 85      
25300  TÀRREGA     
mestreguell@escoltesiguies.cat
 
AEiG Pintor Viladrich 
C/ Mayor, 10 (casa de la joventut)        
22520  FRAGA          
pintorviladrich@escoltesiguies.cat
 
Escoltes Pobla de Segur
Av. Catalunya, 13       
25500  LA POBLA DE SEGUR        
pobladesegur@escoltesiguies.cat
 
AEiG Ramon Folch     
C/ La font, 27 
25250  BELLPUIG    
ramonfolch@escoltesiguies.cat
 
AEiG Terra Plana       
Pl. Comandant Serret, 17       
25266  BELIANES    
terraplana@escoltesiguies.cat
 
AEiG Urgellenc           
C-462 (costat Parc de Bombers)
25700  LA SEU D'URGELL  
urgellenc@escoltesiguies.cat

Comparteix