Minyons Escoltes i Guies de Catalunya

Demarcació Nord-Occidental

Demarcació Nord-Occidental

DIRECTORI

 

OFICINA DE DEMARCACIÓ


Demarcació Nord-Occidental
Centre d’Entitats de Tàrrega.
C/ Segle XX, 2 4rt pis – 25300 Tàrrega (Lleida)

nordoccidental@escoltesiguies.cat
www.escoltesiguies.cat/nord-occidental

973 311 684 - 722 671 042

Horari d'atenció:
Dilluns, dimecres, dijous i divendres: de 8:00 a 14:00 i dimarts de 15:00 a 21:00 


 

EQUIP SIRGA


Equip de demarcació: equip.nordoccidental@escoltesiguies.cat
 
COMISSARIES:
Anna Marco Mitjavila. comissaria.nordoccidental@escoltesiguies.cat
Núria Niubó Figueras. comissaria.nordoccidental@escoltesiguies.cat
 
ADMINISTRADORA:
Maria Amorós Amorós. administradora.nordoccidental@escoltesiguies.cat
 
RESPONSABLES PEDAGÒGIQUES:
Núria Robert Farré. responsablepedagogica.nordoccidental@escoltesiguies.cat 
Irene Castells Rey. responsablepedagogica.nordoccidental@escoltesiguies.cat
 

 
EQUIPS DE LA DEMARCACIÓ
 
FOCA 1: focat1.nordoccidental@escoltesiguies.cat          
FOCA 2: focat2.nordoccidental@escoltesiguies.cat
FORMIGA: formiga.nordoccidental@escoltesiguies.cat
FRIKIS DEL MÈTODE: metode.nordoccidental@escoltesiguies.cat
MAKROS: makros.nordoccidental@escoltesiguies.cat
 
 
COMISSIONS
 
GÈNERE: genere.nordoccidental@escoltesiguies.cat        
SOSTENIBILITAT: sostenibilitat.nordoccidental@escoltesiguies.cat
NATURA: natura.nordoccidental@escoltesiguies.cat
 
 
AGRUPAMENTS DE NORD-OCCIDENTAL
 
 AEiG Agramunt: agramunt@escoltesiguies.cat
AEiG Bella Iesso: bellaiesso@escoltesiguies.cat
AEiG Cal Met: calmet@escoltesiguies.cat
AEiG Coll de les Savines: colldelessavines@escoltesiguies.cat
AEiG Escoltes Pobla de Segur: eps@escoltesiguies.cat
AEiG Ivarsenc: ivarsenc@escoltesiguies.cat
AEiG La Petjada del Secà: lapetjadadelseca@escoltesiguies.cat
AEiG Lo Manaix: lomanaix@escoltesiguies.cat
AEiG Lo Merlet: lomerlet@escoltesiguies.cat
AEiG Lo Rem: lorem@escoltesiguies.cat
AEiG Mare de Déu del Pla: marededeudelpla@escoltesiguies.cat
AEiG Marinada: marinada@escoltesiguies.cat
AEiG Mascançà: mascanca@escoltesiguies.cat
AEiG Mestre Güell Roger de Llúria: mestreguell@escoltesiguies.cat                  
AEiG Pintor Viladrich: pintorviladrich@escoltesiguies.cat
AEiG Ramon Folch: ramonfolch@escoltesiguies.cat
AEiG Terra Plana: terraplana@escoltesiguies.cat
AEiG Urgellenc: urgellenc@escoltesiguies.cat
 
 
MEG - OSG

Minyons escoltes i Guies de Catalunya.
Rambla Mn. Jacint Verdaguer, 10
081987 Valldoreix (Barcelona)

93 590 27 00

www.escoltesiguies.cat
info@escoltesiguies.cat 

Administració: administració@escoltesiguies.cat
Secretaria: csecretaria@escoltesiguies.cat
Finançament. Beques Suport a les Famílies: financament@escoltesiguies.cat
Finançament. Projectes extraordinaris: projectes@escoltesiguies.cat
Escola de formació: escolaformacio@escoltesiguies.cat
Campaments internacionals: serveiinternacional@escoltesiguies.cat
Participació Infantil i Juvenil: participació@escoltesiguies.cat

Documents

Comparteix